| MihaiEdy1993 a întrebat:

Ce retea de telefonie mobila ati alege intre Digi mobil, Cosmote, Orange si Vodafone? Va rog argumentati cu argumente serioase, nu ca asa vi se pare dvs.

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ai nevoie de internet mobil, musai rds, deoarece la Digi este foarte foarte ieftin(10 lei pe una la prima cartela cu 10gb trafic pe luna de internet, si cate alti 10 lei pe luna pentru alta cartela, dar restul cu doar 5gb trafic.
Pentru vorbit sau mesaje, e mai recomandat un Orange/cosmote/Vodafone.

| MihaiEdy1993 explică (pentru sltlp):

Merci de parere. Pentru vorbit care ar fi mai bun din cei 3?

| sltlp a răspuns (pentru MihaiEdy1993):

Oricare. Orienteaza-te si la prieteni, ca e mai ieftin sa vorbesti in retea decat in afara retelei.

| MihaiEdy1993 explică (pentru sltlp):

Nu ma intereseaza prietenii. Eu sunt venit recent in tara si imi trebuie doar pentru convorbiri importante, nu pentru taclale.

| sltlp a răspuns (pentru MihaiEdy1993):

Oricare, te orientezi si la care oefera mai multe minute pana la urma. Toate ofera o acoperire buna.

| MihaiEdy1993 explică (pentru sltlp):

OK. Multumesc happy

| elena445 a răspuns:

Eu as alega Orange pentru ca mi se pare sigur si pentru ca familia mea are Orange este o retea buna

| MihaiEdy1993 explică (pentru elena445):

Explica-mi te rog ce intelegi tu prin faptul ca este o retea sigura.

| elena445 a răspuns:

Nu am scris gresit am vrut sa zic ca e o retea buna si ca sigur si familia mea are aceasta rete scuze.

| MihaiEdy1993 explică (pentru elena445):

happy Am inteles. Multumesc de parere.

| elena445 a răspuns (pentru MihaiEdy1993):

Pentru nimic.