| vladg86 a întrebat:

Buna,
As dori o recomandare, privind o aplicatie pentru a bloca unele apeluri de la unele persoane (exp. serviciu).
As dori recomandarea unei aplicatii pentru android (telefon) prin care sa creez un grup de persoane pe care sa le blochez pentru un interval orar sau in weekend, concediu dupa care sa le activez inapoi cand trece perioada respectiva, fara sa le dau de fiecare data jos manual
Poate fi si contra cost (dar modic).
Am un telefon Huawei P10.
Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Visătorul_Daniel_1991 a răspuns:

De ce ai avea nevoie de o astfel de aplicatie

| vladg86 explică (pentru Visătorul_Daniel_1991):

Pentru ca in timpul liber, sunt sunat de la birou, nu conteaza ora. Cel mai bine blochezi si gata.
Am nevoie de liniste, in timpul liber, nu cu telefonul in mana.