| RaluGabor a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon nou, un smartphone, dar inca nu stiu exact ce model. Am citit o multime de discutii referitoare la performantele marcii Iphone si Samsung, dar doar aceste doua marci au telefoane de calitate? Mi-ati putea recomanda un smartphone bun?
Multumesc.

5 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

Eu as recomanda Lenovo seria k900, k910 etc sau Lenovo vibe z2, vibe x2 etc.
Htc one m8 sau m9
xiaomi mi4
cam astea.

| JustaLittle a răspuns:

Si telefoanele de la Allview sunt bune si rezistente.
Eu am un A5 Smiley (e mai slab) Dar l-am scapat de 5 ori pe strada/gresie si nu a patit nimic (doar cateva zgarieturi superficiale dar am folie :p)
Eu iti recomand marca Allview, chiar daca nu e asa "populara" e o marca destul de buna

| silviutzu17 a răspuns:

Daca zici ca te-ai uitat la iPhone inteleg ca ai un buget bun. Daca vrei iti poti lua Sony Xperia Z1/Z2/Z3/Z4 sau LG G2/G3/G4/G Flex sau HTC One M8/M9 sau Nexus 6. Sper ca te-am ajutat.

| florinmadalin a răspuns:

Lenovo a5000

| RaluGabor explică:

Nu m-am uitat in special la marca Iphone pentru ca nu imi place asa mult acest telefon, dar ca as vrea sa inteleg cu ce este mai bun Iphone decat Samsung sau vice versa.