| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
As dori sa îmi fac cadou un telefon, dar nu știu ce. Ma interesează calitatea aplicațiilor, camerei și a bateriei. As prefera marca Samsung, Huawei sau Apple.In acest moment am Huawei p8 lite 2017 și sunt mulțumită.
Aștept păreri.
PS buget 600 euro.
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

La bugetul asta iti iei un Samsung S10 sau S10 Plus. Personal n-as ezita nici un moment.

| gelu1970 a răspuns:

One plus 7T.
Pe eMAG e cam scump. 640€.
Pe aliexpress îl cumperi cu 417 €. Oferă tot ceea ce cauți: potență, fluiditate, camera foto bună, calitate.

| xeum a răspuns:

S10 e, note 8, xperia 5

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

Sugerez un Huawei p.
Ramane la alegerea ta, cred ca te incadrezi la p30, care are camera geniala, procesor foarte bun si baterie standard

| Remember_1479 a răspuns:

Uite un P30Pro foarte aproape de bugetul tau. https://www.emag.ro/......DB8ZCZBBM/ are tot ce vrei. In top cand vine vorba de camera si performanta. In mod normal depaseste 3000 lei.

| Enerefis a răspuns:

Îți sugerez un Samsung A7 2018. Are camera rezoluție de 24+5+8 Mp, iar camera secundară 24 Mp. Memoria internă de 64 GB și 4 GB ram.
În plus nu i așa scump și arată și binelaughing

| convex a răspuns:

Eu am un Xiaomi redmi note 7+ in jur de 300€ dar sunt foarte multumit de calitatea pozelor, chiar si la atingere este plăcut, deja tu decizi ce model dorești.