| Paula003 a întrebat:

As dori sa stiu daca cineva merge la Orange Shop si intreaba daca poate vedea mesajele( care nu mai exista pe telefon, adica, care au fost sterse ) si apelurile de pe o cartela PrePay, cei de acolo i-ar arata? Dar cartela sa nu ii apartina acelei persoane? Multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Paula003 explică (pentru GoMan):

Multumesc frumos! Eram doar curioasa sa vad chiar se poate asa ceva? Oricum mi se parea dubios daca cineva ar putea sa mearga si sa intrebe de mesajele sterse pe de telefonul mobil, eu stiu ca daca ai abonament cei de acolo pot sa vada cu cine ai vorbim dar ma interesa mai mult continutul mesajelor.

| SparkleO a răspuns:

Salut.
in caz ca ai primit un mesaj important si l-ai sters din greseala, s-ar putea, dar daca te intereseaza cartela atcuiva, asta e deja o faradelege.

gandeste-te daca teroristii ar merge la Orange sa vada ce a vorbit presedintele. cum crezi ca ar veni asta?

| Xtadelo a răspuns:

Mesajele se pot vedea cu ordin judecatoresc ...sau asa ceva.

Iar apelurile le poti vedea aici : https://sso.orange.ro/......ps?/wp/oro

Iti faci cont, ajungi administrator si gata.

| Paula003 explică (pentru SparkleO):

As dori sa stiu daca ar merge cineva si ar spune ca ar dori sa vada mesajele si ca este cartela acelei persoane dar de fapt nu este, cei de acolo i-ar arata? Ca asa, ma gandesc si eu daca un necunoscut ar dori asta. Dar daca de exemplu m-ar interesa pe mine eu as putea sa merg acolo si sa ii zic ca e cartela mea si ca doresc sa vad toate mesajele, se poate? Si un alt caz, daca cartela ar fi rupta si cineva ar cere mesajele de pe aceea cartela, s-ar mai putea recupera?