| gabriellla a întrebat:

Buna,as vrea sa imi iau un Allview alldro p5, dar nu stiu cat de bun este.As vrea sa imi souneti ce parere aveti despre el DOAR daca il aveti! Multumes, funda :X

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! iti pot spune ca
este un telefon foarte bun datorita camerei de 8 mpx ( foarte buna, face poze excelente ), procesorului dual core de 1 GHZ ( se misca extraordinar de repede, nu prea are lag, doar daca ai multe aplicatii in el sau care ruleaza in background ), are android 4.0.4 ( printre ultimele versiuni, si pot spune ca unele telefoane inca se chinuie sa primeasca 4.0.3),memoria de 4 GB pot spune ca este suficienta ( mai raman 2 GB liberi pentru ca ocupa foarte mult android-ul si aplicatiile preinstalate si suporta card pana la 64 GB ), cam atat am avut de spus referitor la Allview p5 alldro, multa bafta cu el

| oldschoolrom a răspuns (pentru MaxKiller911):

La telefonul Allview P5 Alldro daca suporta card pana la 64 gb eu vad doar MicroSD si din cate stiu MicroSD este de maxim 2gb.

| deyutza135 a răspuns:

Tabletele Allview sunt foarte bune si de obicei sunt la un pret accesibil ti-o recomand cu mare incerdere