| ClaudiaIdg a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon la 500 lei (5 milioane), si imi doresc mai mult sa faca poze bunicele, sa nu fie foarte micut gen (iph4), memoria sa fie permisibila de ce am nevoie 6-7 aplicatii acolo macar, si sa ma tina si bateria, sper sa nu imi fac mari vise. Voiam sa mai maresc un pic bugetul si sa imi iau un iph 5s de pe olx, dar mi-e frica sa nu aiba probleme, si prefer sa le creez eu decat cel dinaintea mea, ma ajuta cineva cu o parere?

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Huawei P8 lite, e peste iPhone 5S si il iei de pe OLX cu 350-400 de lei. Sau Honor 7 lite cu 500-550 de lei care e peste iPhone 6.

2 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Lenovo A536

| Ionita_Iustina_1994 a răspuns:

Samsung j5 sau j4