| stefiodette a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon si nu sunt hotarata ce sa aleg intre " Samsung Galaxy Grand Prime " Si " Samsung Galaxy SIII Neo ". Care stiti ca functioneaza mai bine?... Adica nu as vrea ca din doua aplicatii sa inceapa sa se blocheze!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu am S3 Neo de destul de mult timp si sunt super multumita de el, merge aproape ca atunci cand l-am cumparat si bateria tine la fel de mult. happy Deci ti-l recomand cu caldura.
O zi frumoasa! happy

| Confused295 a răspuns:

Parerea mea alege s3, e mai dotat si te tine si bateria mai mult de cat la prime big grin