| Denisageorgiana11 a întrebat:

Astazi mi-a cazut telefonul in apa si nu imi merge touchscreen-ul si dupa 3 ore l-am pus in orez. Exista sanse sa isi revina?
Dau funda

4 răspunsuri:
| DennisW a răspuns:

Probabil nu ai citit continuarea la solutia cu orezul. Daca il pui intr-un borcan cu orez vin noaptea chinezii si il repara.
Poti sa-ti iei adio.

| DennisW a răspuns:

Si nu mai pune aceeasi intrebare de zece ori. Crezi ca sta cineva de paza la forum sa raspunda imediat? Daca nu ai primit raspuns inseamna ca nu a vazut nimeni din cei care iti puteau raspunde intrebarea ta. Deci, putina rabdare.

| Denisageorgiana11 explică (pentru DennisW):

Serios mai deateptule?

| Deny_Denys_1999 a răspuns:

Da există sanse si eu l-am băgat intr-un bol cu orez si dupa doua zile si a revenit. fundā?