| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna cam de 2 saptamani ma tot suna cineva cu numar necunoscut la orice ora a zilei si noptii, fara sa spuna nimic si alteori pune muzica. Cum pot afla numarul? Factura detaliata nu am cum sa primesc pentru ca nu sunt pe abonament. Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti sa faci nimic

| suffarstar a răspuns:

Cel mai bine, cand te suna cineva cu numar privat, este sa nu spui nimic. Pur si simplu il lasi sa-si consume minutele. Daca te enervezi, te va suna in continuare. Asa il lasi sa vorbeasca, pui telefonul undeva, iar cand se plictiseste, va inchide. Apoi nu te va mai suna cand va vedea ca il ignori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un tutorial pe videotutorial.ro in care iti explica ce trebuie sa faci pentru a afla cine iti joaca feste. videotutorial.ro/cum-aflam-numarul-de-telefon-al-persoanei-care-ne-suna-cu-numar-ascuns-tutorial-video/
Succes!

| pantera30 a răspuns:

Buna cel mai bine il blochezi nu va suna telefonul la numere necunoscute sau numere blocate de tine.

| Atlas33 a răspuns (pentru pantera30):

Pentru ea important este sa afle cine este, chiar daca o deranjeaza..curiozitatea ne macina pe toti.