| IoanaaIoanaa10 a întrebat:

Cât de bună sunt foliile din sticlă? Adică dacă scap telefonul se sparge folia?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt destul de bune dar nu te aștepta la o minune să fie perfecte. Unele se sparg mult mai ușor decât altele.

| FlorinCiokan a răspuns:

E buna deoarece protejeaza Display-ul ce mai bine.
Daca il scapi cu fata de la 1m cel putin iti dai seama ca e logic sa se sparga!

| Dany3l16 a răspuns:

Buna! Sa nu exageram totusi, e doar o folie pana la urma, am intalnit cazuri cand folia de sticla ramane intacta iar touchscreen-ul sa se sparga, nu zic ca nu sunt bune, adica daca iti pica telefonul drept protejeaza bine folia, dar daca pica intr-o dunga sau colt, nu ajuta la nimic, bafta si sper ca te-am lamurit