| Stargoz a întrebat:

Dacă imi scapa telefonul si i se sparge folia cum imi dau seama daca s-a spart si el fără să îi iau folia?

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Dacă ai folia pe el nu are cum să se spargă ecranul principal, deoarece folia acea protejează ecranul principal.
Ecranul principal poate să se spargă doar în cazul în care ai folia pe el, iar acea folie este prea spartă și se vede prea mult ecranul principal, iar când o să cadă este șansă mare să se spargă și ecranul principal.
Când ai folia prea spartă îți recomand să o scoți și să o înlocuiești cu una nouă și dacă posibil mai groasă.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Instalezi aplicația George!
Apoi întrebi: "Gogule cum te simți? Ești bine?"
laughing

| PsyhoChild a răspuns:

Dai putin folia si te uiti sub ea