| LastMimzy a întrebat:

Buna,ce defectiuni trebuie sa aiba telefonul mobil ca sa fie inlocuit?(la Germanos, cu garantie)
Multumesc

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Aceasta este o defectiune. Ei vor incerca sa o repare. Daca nu vor putea, doar atunci ti-l vor schimba.
La 3 defectiuni repetate vor fi obligati sa ti-l schimbe.

9 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Daca are defectiune, atunci se va repara; numai daca nu se poate repara, doar in felul acesta va fi inlocuit.
Nu conteaza defectiunea; este suficient doar una singura: camera, wifi, internet, gps, semnal retea, si alte probleme de soft, etc.).

| LastMimzy explică (pentru anonimg):

Nu se mai apride, adica imi apare "Samsung", modelul si apoi isi da restart...asta poate intra?

| LastMimzy explică (pentru anonimg):

Multumesc frumoshappy

| anonimg a răspuns (pentru LastMimzy):

Cu placere. Si eu iti multumescwinking

| anonimg a răspuns (pentru LastMimzy):

Aceasta este o defectiune. Ei vor incerca sa o repare. Daca nu vor putea, doar atunci ti-l vor schimba.
La 3 defectiuni repetate vor fi obligati sa ti-l schimbe.

| anonimg a răspuns:

Daca intampini probleme -sau vrei sa aflii mai multe informatii- poti contacta oficiul pentru protectia consumatorilor: http://www.anpc.gov.ro/....../index.php

| dannyel86 a răspuns:

Un dispozitiv aflat in garantie este reparat sau inlocuit daca are defectiuni din fabrica. Daca ele devin inoperabile din vina ta, atunci garantia nu se mai aplica.

| AleXu224 a răspuns:

Daca ei til dau defect sunt obligati sa il inlocuiasca daca tu il strici trebuie sa il repare daca il strici foate rau il schimba.
Funda?

| Ang10avatar a răspuns:

Pai in primul rand ce telefon ai?

| LastMimzy explică (pentru Ang10avatar):

Samsung galaxy mini 2