| anonim_4396 a întrebat:

Bună, cum fac update pe telefon permanent, adică să nu mai trebuiască de fiecare dată să instalez să dezinstalez și să instalez din nou unele aplicații? Ca altfel nu pot citi noutățile aplicațiilor dacă nu le reinstalez din nou.

Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Intri in magazin play apoi apesi butonul cu 3 liniute din stanga sus in colt sau glipsezi cu degetul din stanga in dreapta si apesi "aplicatiile si jocurile mele" apoi la actualizari ai toate aplicatiile la care ai noi actualizari.

| anonim_4396 explică (pentru teo530):

Ok, mulțumesc pentru ajutor. Dau fundă happy :*

1 răspuns: