| Aijaajj a întrebat:

Bună,dacă aţi avea de ales dintre
-iPhone se 2020 nou
-iPhone xr la mâna a doua
-iPhone 8 plus la mâna a doua
Ce aţi alege şi de ce?

2 răspunsuri:
| Fatadezahaaar a răspuns:

IPhone 8 plus la mana a doua. Am la momentul actual si sunt foarte multumita de el. Ai grija totusi sa functioneze si să nu aiba defecte. Incearca site ul flip.ro, e safe din ce stiu eu, iar telefoanele sunt de calitate.

| pikman4 a răspuns:

Eu as alege iPhone se 2020 pentru ca are un display mai bun decât xr fiind oled și nu lcd și hardware mai bun ca și 8 plus.8 este destul de vechi și nu cred ca mai are un rost bun peste un an doi. iPhone xr are din propria mea Observație bateria mult mai slaba de la update-ul iOS 15 și am verific pe forumuri și aparent se întâmpla acesta problema la toti utilizatori iPhone xr.