| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Salut TPU
Am de ales între doua telefoane, problema e ca îmi pot permite Samsung Galaxy s8 (LA MANA A DOUA) sau iPhone 6s NOU
Ce sa fac?
Link de la s8 (sa vedeți cum arata și dacă are rost sa l cumpăr, ci nu IPhone ul)

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Arata ok. Ti-as recomanda sa-l testezi putin, sa te joci pe el ceva timp, o ora doua si sa-i testezi toate functiile sa nu aiba ceva defect.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu vad nici un link, dar S8 nou > 6s. Acum daca S8-ul ala e intr-o stare acceptabila si-ti convine ideea sa folosesti lucruri folosite de altii ia-l. Eu unul nu am cumparat si nu as cumpara ceva la second niciodata. Poate doar masina.

| Ineys a răspuns (pentru Cataaaaaaliiiiinnnn):

Arata ok. Ti-as recomanda sa-l testezi putin, sa te joci pe el ceva timp, o ora doua si sa-i testezi toate functiile sa nu aiba ceva defect.