| User11547 a întrebat:

Daca imi bag cartela intr-un alt telefon se vor pastra conversatiile de pe Watsapp? Ce pot sa fac ca sa le pot pastra?

2 răspunsuri:
| georgyanna22 a răspuns:

Depinde.daca sunt salvate pe SIM poti baga in orice telefon.Dar cum ele se alveaza doar in stocul telefonului va ramane doar in telefon.

| User11547 explică (pentru georgyanna22):

Pai eu imi voi schimba sim-ul in microsim. dar, cu acelasi numar. daca le salvez chiar si asa in sim inainte sa il schimb se mai pastreaza? big grin