| andelove a întrebat:

de ceva ore bune nu pot primi sms-uri..am semnal,pot sa trimit mesaje,sa intru pe internet, dar cand sa primesc..pauza. nu este vorba de retea ca alte persoane pot primi, de memorie nu este problema,am sters mesajele mai vechi,doar ca sa am memorie, nu stiu ce sa mai fac..in setari nu am umblat...

1 răspuns:
| dogslover a răspuns:

Incearca sa faci restart, probabil s-a blocat pentru moment, daca nu e un smartphone, sau, pur si simplu, nu ti-a trimis nimeni SMS-uri.