| EllaAlexa93 a întrebat:

de curand mi am achizitionat un iphone5 si nu imi mai intra in app store.la inceput se incarca cateva secunde dar dupa scria "conectare la i tunes esuata" sau ceva de genul.acum nu imi mai apare decat " incarcare" la nesfarsit si nu se intampla nimic... oare ce are? astept pareri!

3 răspunsuri:
| mariass a răspuns:

Poate ar trebui sa il bagi in service. Sa te duci de unde l-ai cumparat (Emag, Cosmote, Vodafone etc.) si sa le spui problema. Succes

| kdomi a răspuns:

Incearca sa il inchizi si sa il deschizi si ai grija ce faci cu el sa nu se indoaie :D
http://www.antena3.ro/......97766.html

| EllaAlexa93 explică (pentru kdomi):

Am incercat si nu s a intamplat nimic:d