| croissant a întrebat:

De ieri nu mai puteam sa sun de pe cosmote imi apare. Numarul de telefon introdus este suspendat sau dezactivat.Ce inseamna asta? Cum pot face sa mai pot suna? Mentionez ca mai am minute.Ms

Răspuns Câştigător
| AleXandMore a răspuns:

Atunci ar trebui sa suni la relatii cu clientii. eu aveam abonament la cosmote si-mi tot bagau extraoptiuni fara sa le cer si plateam o gramada in plus la tel si m-am certat cu ei la tel si pana la urma m-am mutat la alta retea, dar mi-am pastrat nr. vb cu ei, sunt sigura ca o sa se rezolve happy

6 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Pai nu este de la tine c de la cel pe care il suni este posibil sa ii fi expirat cartela

| AleXandMore a răspuns:

Pai tu esti pe cartela sau pe abonament? sa stii ca daca esti pe cartela, chiar daca mai ai minute, dar iti expira creditul, nu poti sa mai suni

| croissant explică (pentru AleXandMore):

Nu mi-a expirat cartela... expira pe 25 aug

| AleXandMore a răspuns (pentru croissant):

Si iti apare ca nr de tel este suspendat etc la orice nr de telefon pe care-l apelezi sau doar la un anumit nr?

| croissant explică (pentru AleXandMore):

La orice nr de telefon

| croissant explică (pentru AleXandMore):

Oricum s-a rezolvat.winking era o eroare de la retea.:d

| AleXandMore a răspuns (pentru croissant):

Atunci ar trebui sa suni la relatii cu clientii. eu aveam abonament la cosmote si-mi tot bagau extraoptiuni fara sa le cer si plateam o gramada in plus la tel si m-am certat cu ei la tel si pana la urma m-am mutat la alta retea, dar mi-am pastrat nr. vb cu ei, sunt sigura ca o sa se rezolve happy