| Simona_Gabriela_1995 a întrebat:

De mult timp vreau sa iau un telefon Nokia 3. Vreau păreri de la voi despre el. Cel mai bun răspuns primește funda.

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Buna! Pai este un telefon strict destinat folosirii basic.(apelare, Facebook, Youtube si poate un candy crash sa nu te plictisesti) nu este un telefon cu pretentii.Raportat la ce se afla acum pe piata este slab.Camera de 8Mp, 16Gb intern cu 2Ram si bateria de 2650mah care este destul de slabuta.Atata ca are din ce am vazut versiunea Android la 7.0 nougat. Daca nu ai pretentii prea mari la capitolul fotografii si viteza de rulare+grafica la jocuri atunci e perfect.