| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy deci, eu si familia mea avem abonament Vodafone cu 150 minute lunar in retea, problema e ca deja am ajuns la 24 si nu vreau sa ma certe parintii. O prietena care are 3000 minute lunar vrea sa imi trimita 60 de minute? Cum se face acest lucru? Costa ceva? Minutele o sa apara tot la consumul de la alea 150? va rog ajutati-ma foarte repede!worried

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca erai pe cartela prepay iti trimitea fara probleme dar asa nu merge prin abonament lunar, daca nu ai depasit limita de 150 nu au motiv sa te certe.

1 răspuns:
| F1rstBlooD a răspuns:

Nu poti face asa ceva
abonamentele sunt abonamente
poate daca aveai cartele rencarcabila puteai scuze