| Iote a întrebat:

Buna dimineata.
Acum ca Biden care gandeste altfel decat Trump, (aproape sigur) va fi presedinte USA, credeti ca Huawei va avea din nou suport de la Google?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Huawei va avea din nou suport de la Google?" - in mod sigur da, așa că poți să-ți iei liniștit un Huawei

| Iote explică (pentru sierra1):

Merci.

| sierra1 a răspuns (pentru Iote):

Să fii iubit!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

(aproape sigur) va fi presedinte USA. Doar aproape, dar nu sigur.
Cât de aproape sigur, vom vedea când se termină procesul electoral și de declară conforrm legii noul președinte.
Apoi chibițăm despre Huawei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică Huawăi nu are suport de la gugăl? Nu știam.
Am Huawăi de câțiva ani, merge impecabil.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Modele scoase anul asta nu au.

| Iote explică (pentru anonim_4396):

Nț!

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu? Si P40 ce e? laughing)