| gabriela95 a întrebat:

Buna dimineata.Am nevoie de ajutorul vostru happy
Mi-am reincarcat acum 2 zile 5 euro de la Orange inainte ca optiunea sa expire.In mesaje ei imi zic ca e inca activa pana astazi inclusiv dar am observat ca atunci cand trimit un mesaj imi iau cate ceva pe mesaj desi inca am mesaje nelimitate.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Sunai si explica-le si iale neamu in... ca toti operatori astia nu conteaza de la Vodafone, Orange etc sunt praf vai de mama lor.

| dryft3r a răspuns:

Suna la ei. O sa te lamureasca.

| raulddan a răspuns:

Dezactiveaza optiunea activa, in acest fel vei putea sa iti activezi o optiune noua