| Dany_Daniel__QVdG a întrebat:

Buna dimineața..as vrea să știu dacă pot să pun o baterie mai mare la A51 Samsung Galaxy care are o capacitate de 4000mAh și să-i pun o baterie mai mare cu capacitate de 4500mAh..se poate, afectează cu ceva?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Reușești tu să o "ingrămădești" pe aia in telefon?

| Danny28 a răspuns:

De obicei bateriile care cica au capacitate mai mare decat cele originale sunt facaturi. Au niste stickere lipete pe ele, iar cand le dai jos vei vedea ca e exact aceeasi capacitate ca a unei baterii originale.

| Young27338273 a răspuns:

Da bine înțeles că da se poate sa
EXLOPDEZE din senin asta e daca mai ai încredere în cei de la Samsung puteai sa ți ei un Motorola sau un Sony Xperia sau de ce nu un Nokia LG ZTE HTC Windows Mobile sau un telefon finala cu taste dar tu nu te-ai băgat nebunule la sper AMOLED retina IPSLCD dinamic AMOLED
super OLED nu LCD IPS TFT? Nu e asta e acum plătești in fine îți dau un SFAT IATI UN LCD IPS dau un TFT e MULT MAI ECONOMIC.