| Girly97 a întrebat:

O baterie externa de 4000mAh este potrivita pentru un telefon Samsung Galaxy A02s?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Trebuie sa iti iei una de capacitate mai mare, de exemplu un acumulator de 10.000 mAh ca sa incarci de 2 ori telefonul tau.
Ca daca ai baterie externa de 4000 si acumulatorul telefonului tau e de 5000 incarci doar partial si eu zic ca nu merita.
Cele de 10.000 sunt accesibile acum.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Este potrivita pentru orice model de telefon, dar, in cazul tau, nu vei reusi sa faci o incarcare completa daca telefonul este descarcat de tot.
Samsung Galaxy A02s are bateria de 5000mAh, iar produsul de care intrebi nu duce decat maximum 4000mAh.
Pentru descarcari partiale si folosiri de urgenta, produsul este ok.