| CRISTYx7 a întrebat:

Bună Dimineaţa TPU happy Am şi eu un Galaxy s5 şi când intru în folderu "Manager fişiere" îmi apare câtă memorie mai am liberă, şi mai am 13 gb liber, dar când încerc să instalez un joc, sau să filmez îmi zice că nu am suficient spaţiu, AJUTOR VĂ ROG sad

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

13 Gb aia de la care memorie iti arata ca sunt liberi? Ca tu ai si memoria interna a telefonului si cea a cardului.

| CRISTYx7 explică (pentru darrio2007):

Păi eu n-am pus nici un card în el, memoria lui totală a telefonului este de 16, şi mai am liberă 13 gb

| darrio2007 a răspuns (pentru CRISTYx7):

Stiu ca de obicei filmarile, muzica, jocurile se duc in card.Pe al meu l-am cumparat cu card.Inclus.A mers pana acum sa filmezi, sa descarci jocuri etc?

| CRISTYx7 explică (pentru darrio2007):

Abia l-am cumpărat nou

| darrio2007 a răspuns (pentru CRISTYx7):

Si nu l-ai luat cu card? Imposibil.