| Florian80 a întrebat:

Buna dragilor.
Am un Samsung Note 10 plus si nivelul de uzura a bateriei este la 81%.(adica 19 % este uzata)
Credeti ca ar fi cazul sa o schimb? Ms. frumos

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Bateria trebuie schimbata doar atunci cand te deranjeaza. Adica de ex daca tu pleci dimineata de acasa si pana in ora 12 deja se descarca atunci fiind deranjant ar trebui sa o schimbi. Iar la service trebuie sa ai mare grija pentru ca bateria ar trebui sa provina din dezmembrari. Eu am schimbat odata la un iphone si mi-au pus una noua dar era noua pentru ca era contrafacuta

| Florian80 explică (pentru Furnicuta000):

Ms.frumos
Ma.tine pana la ora 17-18
Iar de dus ma gandeam.sa.ma duc doar in service ul original.samsumg din tm

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Florian80):

Da, doar in service autorizat Samsung

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat