| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna imi place de o fata si m-am rugat de ea pe mess sa-mi dea nr de relefon si in final m-i la dat, dar o sun, o intreb ce face si alte chestii si nu stau mai mult de vreo 5 minute la telefon cu ea, ce as mai putea vorbi?

5 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Incearca sa nu o stresezi prea mult, adica sa o suni intr-una. Mai bine vorbiti prin mesaje, asa poate nu te rusinezi si iti vin mai multe idei, important e sa vada ca esti vorbaret, sa nu fii timid! Succes!

| Ctmfresh28 explică (pentru kameleonic):

Pai pe mess vorbesc cand este ea si eu acasa dar cand plec de acasa vreau sa vorbesc cu ea ca mi se face dor, dar ea nu are mesaje...

| nothinglefttolose a răspuns:

Tu spui ca nu aveti subiecte de discutie?

Daca la astea te referi sa NU vorbiti de vreme! O sa o plictisesti. Gaseste lucruri pe care le aveti in comun si vorbiti.

| Anto1995 a răspuns:

Pai daca te iubeste, daca vreti sa iesi in oras la un suc

| sswapp a răspuns:

Maamaa! ce intrebare misto! D
spune-i ce simti pentru fata aceea..pentru fete conteaza foarte mult daca le impartasesti sentimentele ...prinde curaj omule..asa eram si eu la inceput(imi era rusine sa-i spun)... spune-i poezii de dragoste happy