| anonim_4396 a întrebat:

Buna, îmi poate recomanda cineva un telefon de buget dar bunicel, va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huawei p30 lite are și servicii google. Era mai ok p40 lite da nu are servicii google.
Și Samsung a51 e un smartphone ok. Eu as alege Huawei am văzut pe OLX telefoane sigilate la 700 -800 de Ron. Și Xiaomi redmi note 8 pro e un tel ce o impresionat, e peste multe telefoane mult mai scumpe.

4 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

Păi a10, Xiaomi redim 7/8, s6/7,etc

| HESOYAMbruh a răspuns:

Ihunt s20 plus sau ultra, doogee x70... Ar mai fi

Răspuns utilizator avertizat
| HESOYAMbruh a răspuns (pentru AlexDorinel):

Adevărat dar daca vrea un telefon de rezerva pe care sa facă mai multe decât să sune la un preț ok astea ar fi variante destul de ok