| andreea157 a întrebat:

Buna imi puteti spune cum pot face sa functioneze internetul pe telefon?
Mie mi-a trimis mesaj ca am 50 MB dar cant incerc sa intru ca sa imi descarc jocuri nu ma lasa.
App telefonul este Samsung GT-s5230. Poate are ceva telefonul.
Plz ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| restroccck a răspuns:

Eu am tot Samsung GT -s 5230 am primit tot la fel mesaj cu 50 de mb si sa descarci jocuri nu merge merge doar sa stai pe fb (twitter etc...) FUNDA?

| Jenny567 a răspuns:

Atunci cand descarci un joc iti consuma destul de multi MB si ai foarte putini, asa ca probabil de asta nu te lasa, pentru ca vei baga cost suplimentar.