| costyn997 a întrebat:

BUNA! Imi puteti spune si mie ce parere aveti de noul telefon de la Alcatel :Alcatel one touch idol? mie mi se paree un terminal super misto happy ...si as vrea sa stiu la ce pret este mai exact?

Răspuns Câştigător
| RsKd a răspuns:

Alcatel One Touch Idol costa in jur de 1.199 lei.
Camera este de 8MP, telefonul are o grosimea telefonului tinut din lateral de 7, 9mm, lungime 133mm, latime 67, 5mm.
Mie mi se pare un telefon placut, care merita cumparat.

2 răspunsuri:
| RsKd a răspuns:

Alcatel one touch a fost lansat de cosmote si costa 649lei fara abonament.Alcatel are un display de 4, 5 inch qHD, procesor Dual Core de 1 GHz, cameră foto de 5MP cu funcţie de detectare zâmbet şi rulează cu sistemul de operare Android 4.1 Jelly Bean.
Mie mi se pare foarte bun.

| costyn997 explică (pentru RsKd):

Eu ma referam la ALCATEL ONE TOUCH IDOL...