| Myyca a întrebat:

Imi spuneti si mie niste jocuri pentru Galaxy s3? De descarcat de pe play store si sa nu ocupe multa memorie... jocuri mai mici.

Răspuns Câştigător
| elly2love a răspuns:

Incearcale pe cele mai folosite :
Talking Tom Cat,
Temple Run
Panda Run
Fruit Ninja
Box Prince,
Flying Bob
iBeer
Zippo
Fishing Game

Sper ca te-am ajutat. happy

| elly2love a răspuns (pentru elly2love):

De fapt tu ai procesorul mare poti sa-ti pui diferite jocuri de mari dimensiuni.happy
Cam orice vrei.

5 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Cel ce-ti poate da sugestiile cele mai bune este chiar Play Store.

| MaryWhiteRose a răspuns:

Temple run[1, 2],temple run oz[pe bani],minecraft demo[sau normal pe bani],pou,subway surf,backflip madness/happy jump,happy fall,where is my perry,survivalcraft, etc big grin Eu le am pe toate astea, si sunt super, nu ocupa multa memorie, sper ca te-am ajutat happy.

| simaalex98 a răspuns:

Tu vrei jocuri mici pe galaxy s 3? doamne..ai o groaza de memorie! daca l-as avea as baga jocuri numai de 200MB laughing

| Myyca explică (pentru simaalex98):

Da poate am ocupat memoria cu alte aplicatii nu numai jocuri...