| RaulSpătar1996 a întrebat:

Bună, mă confrunt de ceva zile cu o problema, imi transpiră rau degetele pe telefon. Oare de la ce si ce sa fac? Nu ma pot juca nimic ca imi transpiră degetele aiurea.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai emotii.

| Dalmore a răspuns:

Poate ți se încinge telefonul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de cateva zile se poate remedia la un specialist daca e de mult timp afectiunea se numeste hiperhidroza dar mai degraba temperatura corpului tau nu e in normalitate.

| AlexAL275 a răspuns:

Așa se întâmplă și la mine, nu prea știu de ce. Eu mă mai spăl pe mâini atunci când îmi transpiră. Tot de la jocuri îmi transpiră și mie.