| brokxy a întrebat:

Mai este valabila chestia cu internet gratuit pe 7 zile la Orange daca suni la un nr? La ce numar trebuie sa sun si cum se face daca mai e valabil. Stiu ca era acum cativa ani. Multumesc

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Aceasta optiune nu mai face parte din oferta noastra si nu mai poate fi activata.

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemena dealuri.
Aia a fost la misto facuta, intre copilasi, nicicum un deal adevarat, sa suni undeva, poate doar ca sa-ti traga bani din telefon, ca sa-ti reincarci contul de internet.
Inca nu v-ati invatat, ca nu-i nimic pe gratis?

| UserRo10 a răspuns:

*100# si dai ramura 6. Ai doar 100mb internet sau nelimitat o saptamana in portalul Orange.

| brokxy explică (pentru UserRo10):

Dar mai este valabil si acum in 2019 a incercat cineva?