| prehostoriccactus a întrebat:

Am un Samsung galaxy c8(model din asia) pe care l-am scapat azi si de aceea coltul dreapta jos al ecranului s-a crapat, touchscreenul inca functioneaza dar ecranul nu arata bine deloc, mai ales avand in vedere ca exista o linie fina ce se intinde pe tot ecranul care se vede din anumite unghiuri.
Avand in vedere ca telefonul vine din Asia si nici accesorii nu prea ii gasesc, stie cineva un service in Brașov sau Cluj care ar putea sa imi schimbe ecranul?
Tin sa mentionez ca nu vreau un telefon nou deoarece pe acesta il am de 3 luni, iar cazatura a fost de la nici 15cm inaltime.

Răspuns Câştigător
| pandaa592 a răspuns:

Best Tel GSM sau Mangusta GSM in Brasov si PhoneFix Service IPhone - Samsung sau Euro GSM in CLuj

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori îi schimbi folia de sticlă ( dacă ai la el bineînțeles) ori te duci la orice magazin de telefoane, indiferent de unde e telefonul orice magazin de reparații la telefoane îți schimbă ecranul