| Miruxza a întrebat:

Mi-am facut recent un abonament la Cosmote si am primit un mesaj de la Top Factoring prin care mi se cerea sa-i sun pe un numar,dar eu n-am facut acest lucru. Apoi m-au sunat in aceeasi zi si mi-au cerut doar numele, iar eu fara sa ma gandesc i l-am dat.Si acum regret ingrozitor caci am citit pe internet ce reputatie are firma respectiva si mi-e foarte frica.Dar daca eu nu am restante si nici nu voi face ma pot amenninta in vreun fel?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Sa fiu sincer nu prea cred, daca le-ai dat doar numele nu prea au ce sa-ti faca, iar daca te ameninta grav, poti apela la politie. happy