| Dantewashere a întrebat:

Mi-am luat un abonament de la cosmote de 8, 8 euro si vreau sa imi activez mb de internet de la extraoptiune pe el... am primit un mesaj cu ceva gen APN in care mi se cerea o parola...am bagat la nimereala de 5 ori si a disparut mesajul, cum pot sa imi bag internet pe telefon? Telefonul este un LG L5

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai tinut minte nimereala? Vei mai avea nevoie.

| Dantewashere explică:

Am rezolvat problema...era mai simplu decat mam asteptat, am trimis un mesaj gol la 638 si restul mi sa explicat prin mai multe sms-uri