| 0PopaPorno a întrebat:

Mi-am luat ieri un galaxy mini 2 de la cosmote, am bagat cartela de Orange si cand sun imi zice retea indisponibila. ce are? nu cred ca-i codat ca n-a zis nimic ala de cosmote.

3 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Ba da e codat te-a mintit. trebuie sa-l duci la decodat.

| Arcasu03 a răspuns:

Salut! E codat, dar il poti decoda singur cu un program din calculator(http://tisport.blogspot.ro/2010/10/program-de-decodat-telefoane.html) :)

| Axelutz_Alexandru_1997 a răspuns:

E codat, e si logic ca e codat din moment ce l-ai luat de la Cosmote straight face