| Irimia_Andreea_1991 a întrebat:

Buna, mi-am scăpat telefonul in apa și imediat l-am pus într-un bol cu orez, touchscreen.ul a început să funcționeze, dar dacă vreau sa vorbesc cu cineva la telefon el mă aude foarte foarte încet...CE SA FAC?….
VA DOG AJUTAȚI.MĂ!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Trebuia sa mergi la service sa il dezmonteze și sa ii facă tratamentul antiumezeală. Orezul e bun insă nu scoate tot.

| Sebastyan122 a răspuns:

Poate ar trebui sa îi dau un restart la telefon, ar trebui dus la un specialist fundă?

| Sebastyan122 a răspuns:

Poate ar trebui sa îi dai un restart la telefon, ar trebui dus la un specialist fundă?

| Radu_Ionut_1993 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un service poate sa fie antena de la telefon sau microfonul