| Annabella9719 a întrebat:

Nu imi pot vedea mesajele de pe Messenger.Pur si simplu nu imi arata nimic cand intru pe aplicatie.Doar povestile la prieteni.Si nu pot vedea ce mesaj primesc! Am un Huawei Mate Pro 2017.Il de aproape 5 luni! Nu mi-a mai facut niciodata asa ceva.Am restartat telefonul si reinstalat aplicatia de n ori! Si nimic! Eu trebuie sa vorbesc cu cineva important pe messenger azi! Deci nu mai pot de nervi! Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

S-a anuntat mai devreme ca a fost o problema cu messengerul, nu a mers 24 de ore, o sa isi revina.

| iknoweverything a răspuns:

Intra la setari-aplicatii si apasă pe închidere forțată.
Sau mai încearcă cu ștergea datelor din aplicatie.