| Mada402 a întrebat:

Nu mi se mai deschide telefonul. Vreau sa il incarc dar imi apare bateria si cerculetul care se invarte care arata ca se incarca, dar telefonul se inchide se deschide si apare tot bateria aia.Nu pot sa il pornesc din buton.A m-ai facut asa o data, dar atunci se stricase incarcatorul.Stiti ce pot face? Este Samsung si este nou, il am de cateva luni Samsung Chat b5330. Dau funda raspunsului bun.

3 răspunsuri:
| Blakc a răspuns:

Asteapta sa se incarce, dupa il deschizi.
Verifica cartela Sim si cardul de memorie sau bateria. happy Funda?

| Mada402 explică (pentru Blakc):

Nu se incarcă, se deschide se inchide dar nu se incarca.

| Gooooogle a răspuns:

Incearca sa stergi contactele bateriei cu cv moale si uscat. daca nu mere ia-ti alta.