| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung star s5230 fara wifi pe care nu l-am folosit de cateva luni bune. Cand am dat sa-l deschid nu mergea si am crezut ca e descarcat si l-am bagat in priza. Acuma imi apare semnul bateriei goale, "o banda" care se incarca, apoi se inchide si se deschide si tot imi apare "banda" aia si bateria. Cum pot sa il repar fara sa il duc la service ca vreau sa il vand si sigur daca l-as duce la service m-ar costa mai mult decat telefonul happy
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inchide-l si incearca sa-l incarci inchis. S-ar putea sa fie probleme cu bateria.

| nospacebar a răspuns (pentru Salontanul):

Daca nu se deschide cum sa-l inchid?laughing

| Salontanul a răspuns (pentru nospacebar):

Scoate-i bateria si pune-o la loc. Se va inchide si apoi baga-i incarcatorul.

| nospacebar a răspuns (pentru Salontanul):

Asta am incercat prima oara. Nu mergesad

| Salontanul a răspuns (pentru nospacebar):

Incearca cu alta baterie. Din pacate trebuie sa mergi la atelier.