| Cristina22Maria a întrebat:

Nu stiu ce are cablul USB de la telefon...prima oara mergea, imi bagam poze etc. dar acum nu imi mai apare cand il bag in telefon. Voi ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dai refresh la Pc ( sau restart şi apoi încerci iar ), schimbi mufa USB, verifici să fie "deschise" sloturile USB, schimbi cablul cu unul nou, verifici dacă merge cablul la alt Pc, etc.

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Nickolas94 a răspuns:

Schimba cablul, nu cred sa fie prea scump!
Sau verifica setarile de la telefon in privinta cu cablul usb!

| Tirex13 a răspuns:

Dar poate nu e de la cablu... Incearca sa.l conectezi la un alt calculator si atunci vezi daca e de la cabluwinking