| Bianca_2202 a întrebat:

Buna happy Pentru ce optati? Samsung galaxy S2 vs. Samsung galaxy S3 mini!? Iphone 4 cum vi se pare? Orice raspuns e bine primit! :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate sunt bune, dar aleg în funcție de nevoia mea de comunicare!
Pa, pa.

| horia2012 a răspuns:

Ia-ti un telefon serios. S2. Fereste-te de iphone. Apple nu amai ofera suport tehnic pentru sistemele de operare mai mici de Iphone 5.

| Narcis2007 a răspuns:

S3 mini...totusi eu as mai astepta cateva luni si as lua s4 mini

| blueangel99 a răspuns:

Mie S II nu mi se pare prea diferit fata de S III, pe amandoua merg aplicatiile foarte bine.
Cat despre I Phone4, e mai mult un moft. Dai o caruta de bani pe el dar poti face ce faci si cu un Samsung Galaxy S II. Te poti conecta la net, poti folosi aplicatii downloadate de pe android... Plus ca IPhone-urile au procesoare de Samsung(daca am auzit eu bine).

| DanyArtist a răspuns:

Depinde de ce doresti, s3 mini e mai rapid deci mai bine s3mini, iphone e telefon de fite

| LiviuChirca a răspuns:

Eu te-as sfatui sa alegi S3 pentru ca este mult mai bun (parerea mea). Nu numai ca este mai bun dar si aspectul sau (colturile rotunjite) are un avantaj. Cat despre iPhone nu stiu sigur ce sa zic. Are procesorul de 1, 512 RAM si camera de 5... Insa ce trebuie sa precizez este rezistenta la cazaturi si culorile superbe.