| Ane14yrs a întrebat:

Bună people! Știe cineva, de ce la Huawei 10 mate, dacă îi pun o temă, automat nu-mi mai apar notificările pe ecranul de blocare, doar dacă setez ecranul de blocare pe tema principală?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Din cate am citit/auzit ar putea avea legatura cu managementul bateriei, si power plan-ul utilziat. Incearca sa vezi la planurile bateriei, sa nu fie pe "mod economisire" si vezi si la incarcat daca la fel iti face.

| Ane14yrs explică (pentru CM7YRE):

La încărcat la fel. Nu e dat pe economisire. Auzi caută-mă pe Facebook Anne Mary, e o poză cu mine cu părul întins. Vb acolo mai multe

| CM7YRE a răspuns (pentru Ane14yrs):

Ma "ajuta" mult ideea de "poza cu mine". Ce sa "vb mai multe"? Poate daca ai nevoie de vreo configuratie la pc ceva, sau cu alte probleme. Daca ai nevoie, intra la "pagina mea", gasesti acolo Facebook!

| Ane14yrs explică (pentru CM7YRE):

Ăm. Ca să-ți explic să vezi și tu că nu e din vina bateriei? Și da te ajută ideea că am zis că am și părul drept, alooo? mna mrg cum vrei?