| iulain13 a întrebat:

peste o saptamana am sa-mi cumpar tableta onino spirit s resigilata de pe eMAG. Ce parere aveti de aceasta tableta, pro, contra, si as mai vrea sa stiu, daca iau de pe eMAG aceasta tableta resigilata primesc toate accesoriile incluse in pachet?, incarcator, cablu USB, cablu OTG, casti? Si mai as vrea sa va intreb: se potriveste asta la tableta? http://powermark.ro/......-1605.html

2 răspunsuri:
| RyDerxD a răspuns:

Eu zic sa nu cumperi resigilate deoarece daca prinzi tableta stricata (ghinion) asa ramane nu ai nici un fel de garantie.

| iulain13 explică (pentru RyDerxD):

Am garantie 24 luni tongue