| Trivium a întrebat:

Buna prieteni, mi-am luat un Samsung galaxy ace acum vreo 2 luni si azi i-am scos bateria de vreo 2 ori sa schimb niste cartele a 2 oara cand am vrut sal aprind am pus limba la baterie sa vad daca ma are curent iar bateria s-a descarcat dintr-o data cand am pus limba iar atunci am pus bateria sal aprind si nu merge nu mam panicat dar l-am pus si in priza la incarcat si tot nimic nu mi se aprinde nimic care ma ajuta sal aprind primeste funda plzz va rog is disperat! scuze categoria.

2 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Categoria e ok.
nu inteleg cine te-a pus sa lingi bateria de telefon? daca nu ai sters unde ai pus limba, poate a facut un scurt. eu zic sa il pui la incarcat vreo 10 minute, dupa care sa vezi daca porneste.
daca nu, mai bine il duci la reparat.winking

| anka17 a răspuns:

Poi incearca sa schimbi bateria big grin poate ea e de vinabig grin