| sergiu19997 a întrebat:

recent intampin o problema legat de internetul pe telefon, am reincarcat de o saptamana si am 15 gb de net si azi dintr-o data am primit o notificare : Datele mobile au expirat. si imi cand apas pe notificare ma redirectioneaza la un site dar imi da eroare site-ul si sunt conectat la wifi. ce pot face?

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Suna la Serviciul Clienti si spuneti plangerea. Ei vor verifica si te vor lamuri. Spune si de acea redirectionare catre acel site; posibil e vreo frauda! Numai bine!

| HadesSs a răspuns:

S-ar putea sa ai setat o limita de date mobile la telefon, intra in setari si verifica