| GeorgeMih0 a întrebat:

Am o problema la telefon. Aseara mi.a expirat optiunea si azi am reincarcat. Am 4000 de mb si inca 750 mb separat si nu imi merge internetul pe telefon. Imi apare waiting for network. ce are? Sunt pe Orange. Multumesc

6 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ai apn-urile facute calumea? Restat la telefon ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza operatorul de telefonie mobila.

| ioanoanea15 a răspuns:

Probabil nu ai configurat apn-ul pentru internet. In unele cazuri acestea nu se configureaza automat. Acest lucru poate varia in functie de telefon si cartela.

| GeorgeMih0 explică:

L.am inchis de nu stiu cate ori, tot nu merge. am un Samsung galaxy grand prime. nu stiu ce sa ii fac ca pe wifi imi merge

| VladAneci a răspuns:

Oprește și reporneste datele și dacă nu merge reporneste telefonul